Dotazy a kometáře

Máte-li nějaký dotaz či komentář, vložte ho prosím do pole „Vložit komentář“ ve spodní části stránky, rádi vám odpovíme. Jen prosím berte v úvahu, že se nejedná o online poradnu – v odpovědích mohou být časové prodlevy (zejména v době prázdnin atd.).

Jméno a email jsou nepovinné údaje. Chcete-li chránit své soukromí, nemusíte je vyplňovat. Více informací ohledně ochrany Vašeho soukromí na našem webu naleznete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.

3 046 Komentáře(ů)

 1. Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jaké hodnoty glykémie již prokazatelně poškozují plod. Nebo na jakých veličinách záleží? Děkuji Veselá

  Odpovědět
 2. Dobrý den,
  ráda bych se zeptala, jaké hodnoty glykémie by měly být po těhotenství? Jaká hodnota je pro ranní glykémii a jaká 1 a 2 hodiny po hlavním jídle?

  Předem děkuji za Vaši odpověď.

  Odpovědět
 3. Dobrý den, čekám třetí dítě, u předchozích dvou těhotenství mi byla zjištěna těhotenská cukrovka. Nyní jsem byla na testu v 21 týdnu těhotenství a vyšel negativní. Zajímá mě, jestli nebyl test proveden moc brzy a nemůže se cukrovka ještě objevit? Neměla bych jej absolvovat ještě jednou? Děkuji moc za odpověď.

  Odpovědět
 4. Dobrý den, v těhotenství mi byla zjištěna cukrovka, dlouhodobý cukr jsem měla nízký a ani v rodině se toto onemocnění nevyskytuje. Jsem hubená a sportuji. Nyní mám ročního chlapečka a stále mám problém s cukrem po jídle. Jakmile jim sacharidy, tak mi to třeba po dvou rohlícich s maslem a zeleninou vyskoci na 10. Zvláštní je, že někdy mám dny, kdy to je úplně v pohodě a někdy nemohu snad nic. Dlouhodobý cukr je v pořádku a lačná je maximálně kolem 4. Četla jsem tady, že to občas zvyšuje kojení a abych absolvovala test, až nebudu tolik kojit. Problém je, že chlapeček jídlo zatím opravdu jen ochutnává a jinak je plně kojený. Kojení jsme si vybojovali a tak jsem za něj ráda, plánovala jsem si kojit do samo odstavu… teď si ale říkám, kdyby to u mě zvyšovalo kojení, jestli bych třeba neměla dítě nějak odstavit? Abych na to nedoplatil zdravotně? Vůbec si neumím představit jak, ale hodně mě to stresuje. Stravuji se samozřejmě naprosto zdravě a průběžně se měřím. Mám dojem že to taky hodně zhoršuje když jsem extrémně nevyspala, což je bohužel často. No omlouvám se za dlouhý sloh. Dekuji moc

  Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Pin It on Pinterest

Share This